O nas

Uciekliśmy z dużego miasta za wolniejszym i spokojniejszym życiem. Z miłości do natury i piękna kaszubskiego krajobrazu. Chcąc pokazać trójce naszych dzieci przyrodę i spokój, a nie wszędobylski pęd, hałas i smog.
Dworek w Wałdowie urzekł nas fantastycznym klimatem, urokliwym położeniem i bliskością natury. Mimo, że pracy nam nie brakuje, a rodzina powiększyła się o drugiego psa i 4 koty to ten upragniony spokój tu odnaleźliśmy i jesteśmy przekonani, że i nasi Goście go tu odnajdą.

Witajcie w Dworku Kreftówka w Wałdowie na Pomorzu
Kreftowka piekne miejsca na kaszubach

Dworek

W klimatycznym dworku z dwu hektarową działką i bogatym zapleczem rekreacyjnym zapewniamy pięć komfortowych apartamentów (2-5 os.), z których prawie każdy składa się z dwóch pokoi i łazienki. 

W budynku

znajduje się sauna, bilard, kącik zabaw dla dzieci, jadalnia z lodówką i mikrofalówką dla Gości, salonik, sala kominkowa, weranda i słoneczny taras.

W ogrodzie

Na terenie jest odkryty basen czynny w sezonie letnim, wiata z grillem, miejsce na ognisko, boisko do kometki i koszykówki, plac zabaw dla dzieci z trampoliną, ping-pong. Poza tym wypożyczamy rowery (również dla dzieci i z fotelikami), dwa kajaki i łódkę.

Rehabilitacja i osteopatia

Dopełnieniem pobytu może być poprawa własnego zdrowia dzięki skorzystaniu z zabiegów rehabilitacyjnych w profesjonalnym gabinecie.

Jarosław Kreft jest dyplomowanym masażystą i fizjoterapeutą, absolwentem poznańskiej Akademii Osteopatii, oraz wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu terapii manualnej i fizjoterapii. Terapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Jego pracę cechuje holistyczne podejście do Pacjenta i rozpatrywanie organizmu jako całość, nie zaś jako lokalną jednostkę chorobową.  Dzięki indywidualnemu podejściu do Pacjenta  i doborze odpowiednich technik jest w stanie nie tylko leczyć objawy ale i usunąć przyczyny bólu czy dysfunkcji. 

 

Wieprza Dworek Kreftówka - pokoje gościnne i fizjoterapia